Наші ветерани. Історія їх життя та подвигу.

Слабоус Григорій Артемович, 06.06.1925 року народження, українець, учасник  Великої Вітчизняної війни, воював у І Гвардійському механізованому корпусі, спеціальність –  зв'язок. По закінченню війни залишився служити у ракетних військах радянської армії.

Військове звання – полковник.

Пермякова Сальма Августівна, народилася 26 вересня 1923 року в селищі Коноково, Єсеновичського району, Калінінської області. У 1941 році, після закінчення школи, вступила до технікуму ветеринарної медицини, де встигла провчитися три місяці. З початком Великої Вітчизняної війни,           у 19 років,  Сальма Августівна подала заяву у Калінінський військкомат про зарахування  до лав Радянської армії, де несла службу в пересувних авіаційних майстернях, де займалася ремонтом літаків.

З 09.08.1945 року по 03.09.1945 року брала безпосередню участь у війні  проти японських імперіалістів.

Нагороджена орденом «Велика Вітчизняна війна» ІІ ступеня,                медаллю «За доблесну працю під час Великої Вітчизняної війни», «За перемогу над Японією» та медаллю «За перемогу над Німеччиною». Після війни нагороджувалася ювілейною медаллю «20 років Перемоги».

Після закінчення війни залишилася служити  у лавах Радянської армії інструктором по ремонту літаків та його обладнання.

Гриб Анастасія Павлівна, народилася в 1926 році в

с. Глипне, Краснопільського району, Сумської області, українка, учасник Великої Вітчизняної війни, військове звання – старший  сержант. На фронті з 1942 року, служила в Полевому пересувному госпіталі № 4388 медичною сестрою.

Знаходячись в діючій армії за відмінні бойові дії була нагороджена: орденом «Вітчизняної війни» ІІ ступеня, медалями «За мужність», «За оборону Києва », «За бойові заслуги», «За перемогу над Німеччиною» та має 19 подяк від Верховного Головнокомандуючого

маршала Радянського союзу  Й.В.Сталіна.

У повоєнні роки працювали медичною сестрою у м. Ворожба,

Сумської області.

З 1949 року мешкає в м. Кіровограді.