Виховна робота

За ініціативою шкільного учнівського парламенту протягом вересня, в навчальному закладі  проходила акція  «Віримо в перемогу!», в якій  взяли участь учні від 1 до 11 класу.

Учнівський  та педагогічний колектив школи вважає, що  зараз ніхто не може стояти осторонь подій, які  відбуваються в нашій державі. Тож вирішими підтримати бойовий дух мужніх бійців АТО  – дитячою творчістю:  малюнками, листами, власноруч виготовленими оберегами з національною символікою. Окрім того,  за підтримки  благодійного фонду «Наша родина»    школа  передала в зону АТО теплі речі, солодощі та медикаменти для в захисників вітчизни.

Дякуємо всім небайдужім!

Приємною несподіванкою для учнів, вчителів та батьків стала фото художня виставка «На розі двох вулиць» фотореставратора Бондарчука В.П., завдяки якій кожен бажаючий мав можливість поринути в таємниці історії рідного міста, відчути перетин минулого та сьогодення.